Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Ar žinote, kad prarastą dantį protezuoti tiesiog būtina

Prieš ir po implantacijosDaugelis žmonių yra netekę vieno ar daugiau dantų, tačiau nesiima jokių veiksmų jiems protezuoti. Jeigu tai nėra priekiniai dantys, daugeliui tai nesudaro didelio diskomforto. Tačiau labai svarbu, kad suprastumėte labai rimtas trūkstamų dantų nepakeitimo naujais pasekmes – nesvarbu, jums trūksta vieno ar kelių dantų.

Kai dantis išraunamas (arba iškrenta), vietoj jo lieka tuščia ertmė ne tik jūsų šypsenoje, bet ir dantenose. Kai spaudimą kramtant tenka atlaikyti likusiesiems dantims, pamažu jie pradedami stumti į danties paliktą ertmę. Galite įsivaizduoti, kad tai nėra gerai – sveiki dantys pradeda krypti keistu kampu, o ir toliau patiriant spaudimą jie pradeda vis labiau ir labiau atremti sąkandžio spaudimą savo šonais, kol pasiekiamos dantenos ir kaulas, ir galiausiai jūsų sveiki dantys gali atsiskirti.

Be kreivų dantų ir dar keleto dantų netekties, dantų trūkumas pakenks jūsų sugebėjimui normaliai kramtyti, pavers jūsų šypseną nepatrauklia, o kitoje žandikaulio pusėje esantys dantys užaugs ilgesni. Taip pat dantų trūkumas sukelia dantų kariesą ir dantenų ligas.

Tai tėra fizinės/medicininės iškritusių dantų pakeitimo priežastys. Nebūtina atlikti mokslinį tyrimą (nors tokių yra nemažai), kad įrodytume, kad nepatenkinti savo dantimis asmenys kenčia socialiai ir psichologiškai.

Nepraverdami burnos problemos neišspręsite. Bėda nėra tik tame, kad negalėsite šypsotis. Jei jums trūksta dantų – o ypatingai, jei tai priekiniai dantys – jūsų veido forma pamažu ims keistis. Jūsų lūpos taps įdubusios ir asimetriškos. Be to, jūsų tariami žodžiai ims keistai skambėti, o kai kurie garsai gali pasikeisti.

Yra daug įvairių būdų trūkstamiems dantims protezuoti. Kai kurios dantų protezavimo galimybės yra geresnės ir ilgaamžiškesnės už kitas. Nekeičiant trūkstamo danties nauju jūsų lauks ilgalaikės pasekmės, kurios bus labai nemalonios ir ko gero, brangios.

Patas pažangiausias būdas yra dantų protezavimas implantais. Pasikonsultuokite su savo odontologu dėl dantų implantų.

, , ,

Comments are currently closed.