Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Nuo ko priklauso riebalų nusiurbimo procedūros kaina?

„Siekiame, jog iš mūsų klinikos išėjęs žmogus jaustųsi daugiau gavęs, negu sumokėjęs.“ – sako klinikos „Grožio chirurgija“ gydytojas anesteziologas-reanimatologas Jonas Staikūnas. Vis dėlto potencialūs grožio klinikų pacientai, pamatę jose atliekamų procedūrų kainas, neretai nustemba: kodėl tiek daug kainuoja patempti odą, nusiurbti dalį riebalų ar pasididinti krūtinę? Apie tai galima kalbėti daug, lyginti skirtingų grožio klinikų toms pačioms paslaugoms taikomas kainas, tačiau šį kartą pasigilinsime į vienos konkrečios procedūros – riebalų nusiurbimo – kainos sudėtį.

Riebalų nusiurbimo operacijaRiebalų nusiurbimo kaina daugiausia priklauso nuo to, kiek riebalų žmogus nori pašalinti nuo konkrečios kūno vietos ar vietų, ir koks yra tos kūno vietos (vietų) bendras plotas. Taip yra todėl, kad šios operacijos metu yra naudojami nerūdijančio plieno vamzdeliai, kuriais siurbiami riebalai, ir riebalų nusiurbimo aparatas, į kurį per šiuos vamzdelius ir atkeliauja jūsų nepageidaujamas kūno riebalų perteklius. Kuo didesnis kūno plotas, tuo daugiau tokių vamzdelių reikia, tuo ilgiau užtrunka procedūra ir tuo ji yra sudėtingesnė. Taigi, natūralu, kad kuo daugiau nepageidaujamų riebalų gydytojui teks pašalinti nuo jūsų kūno, tuo daugiau reikės operacijos metu naudojamų medžiagų ir gydytojo laiko. O bendra riebalų nusiurbimo kaina ir susideda iš gydytojo darbo bei gydymo metu naudojamų medicininių priemonių kainos.

Taip pat riebalų nusiurbimo kaina priklauso nuo to, kokiu būdu yra šalinami riebalai. Jie gali būti nusiurbiami tradiciniu būdu, odoje padarant iki 1 centimetro įpjovimus ir per juos išsiurbiant riebalus, arba naujesniu bei modernesniu būdu – naudojant lazerį. Lazeris riebalus pašalina greičiau ir efektyviau, o procedūros rezultatas matomas maždaug dviem savaitėmis anksčiau nei riebalus nusiurbus tradiciniu būdu. Naudojant lazerį reikia daryti gerokai mažesnius odos įpjovimus – vos 2 milimetrų, todėl randai po operacijos yra dar mažiau pastebimi. Dėl šių priežasčių riebalų nusiurbimo kaina naudojant lazerį tikriausiai bus aukštesnė.

Sunku įvardinti konkrečią riebalų nusiurbimo kainą. Kiekvienoje grožio klinikoje taikomas skirtingas kainynas, vienur kainos pateikiamos pagal konkrečias kūno vietas, kitur – pagal jų grupes (pavyzdžiui, „šlaunų išorė, šlaunų vidus, keliai“). Minėtoje „Grožio chirurgijos“ klinikos tinklalapyje pateikiamas toks kūno kontūrą koreguojančių operacijų kainynas:

  • Pilvas, juosmuo, šlaunų išorė, šlaunų vidus, keliai: 1970-2400 €
  • Pilvas, juosmuo, šlaunų išorė/vidus: 1450-2200 €
  • Pilvas, juosmuo, nugara, šlaunų išorė, šlaunų vidus, keliai: 2320-2550 €
  • Šlaunų išorė, šlaunų vidus, keliai: 1160-1310 €
  • Pilvas, juosmuo: 1310-1450 €
  • Riebalų pašalinimas lazeriu: 520-1220 €

Riebalų nusiurbimo, kaip ir kitų grožio procedūrų, kaina priklauso ir nuo to, ar mieste, kuriame gyvenate, yra daug plastinės chirurgijos paslaugas teikiančių klinikų, ar ne. Savaime suprantama, kad procedūros kaina vienintelėje mieste grožio klinikoje bus didesnė nei vienoje iš daugelio didmiesčio klinikų. Taip pat riebalų nusiurbimo kainai įtakos turi grožio klinikos, kurioje ji atliekama, prestižas, joje dirbančių gydytojų reputacija ir žinomumas.

,

Comments are currently closed.