Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Tobulas plaukų šalinimas lazerio pagalba

Plaukų šalinimas lazeriu klinikojeĮaugę plaukeliai, paskubomis naudojant skustuvą sužalota oda ir nuolatinis jausmas, jog „kažkur dar liko nenuskustų plotų“ – kasdieninės tiek vyrų, tiek moterų problemos, kurių galima išvengti pasitelkus šiuolaikines technologijas: plaukų šalinimą lazeriu.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra

Plaukus šalinant šiuo būdu, plauko folikulas sunaikinamas naudojant lazerio šviesą. Tai ilgalaikis ir efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Procedūros metu visam laikui sunaikinami plauko svogūnėliai, todėl plaukai yra visiškai išnaikinami, oda tampa lygesnė ir švelnesnė.

Būtina žinoti, kad plaukų šalinimas lazeriu nėra vienkartinė procedūra – tai nuo trijų iki šešių procedūrų trunkantis kursas, prieš kurį reikia tinkamai saugoti odą: vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai tris savaites, mėnesį prieš procedūrą nepešioti ir nešalinti plaukų vašku. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Procedūrų skaičius priklauso nuo norimų pašalinti plaukų kiekio, plaukų augimo ciklo ir kitų faktorių (įtakos turi tam tikri naudojami vaistai, gymis ir pan.). Kuo tamsesni plaukai, o kartu – šviesesnė ir plonesnė oda, tuo mažiau procedūrų reikia maksimaliam rezultatui pasiekti.

Nesukelia skausmo

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra greita ir neskausminga, po jos lieka tik nežymus paraudimas, kuris greitai praeina. Pačios procedūros metu juntamas lengvas dilgčiojimas ir šilumos jausmas su kiekvienu lazerio pulsu.

Padeda sutaupyti laiko ir pinigų

Depiliacija lazeriu leidžia nepageidaujamus plaukelius pamiršti ilgam. Šiuo metodu galima plaukus šalinti bet kurioje kūno vietoje. Vienu metu juos galima šalinti nuo didelių plotų: kojų, rankų, pečių, nugaros.

Visas plaukų šalinimo lazeriu kursas atsiperka, nes nebereikia pirkti nei depiliacinių kremų ar vaško juostelių, nei skustuvų ir skutimosi putų.

Tinka beveik visiems

Plaukų šalinimas lazeriu netinka sergantiems epilepsija, vartojantiems tam tikro tipo vaistus, taip pat tiems, kurių organizmas turi polinkį sudaryti keloidinius (iškilius, dažnai jautrius, išplitusius į sveiką odą) randus. Odos tinkamumą depiliacijai lazeriu gali įvertinti tik gydytojas dermatologas, todėl prieš atliekant šią procedūrą būtina su juo pasikonsultuoti.

Comments are currently closed.