Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Daugiau dėmesio šunų skiepams

Tinkama šuns priežiūra apima tikrai ne tik glostymą ir šėrimą du kartus per dieną. Reikia skirti dėmesio ir jo sveikatai, žinoma, fiziniam aktyvumui, galiausiai, net ir maistui, kuris duodamas kasdien, kadangi svarbu ir porcijų dydis ir tuo pačiu maistingumas, kuria lemia šuns savijautą.

Skiepai vet klinikojeApie tai, kaip tinkamai rūpintis savo šunimis ir kodėl labai svarbu, kad jam būtų skiriama kasdien dėmesio – patirtimi dalinasi „Siaurio Šnauceris“ klinikos specialistai, kurie tiki, kad kiekvienas šuo nusipelnė jo mylinčio šeimininko.

Šunų skiepai

Ar šunų skiepai reikalingi?  Tikrai taip. Jie reikalingi ir žmonėms, ir šunims, kitiems gyvūnams, kadangi tai yra galimybė išvengti ligų, kurios net gali būti mirtinos.

Žinoma, yra labai daug nuomonių apie skiepus, tačiau reikia nepamiršti, kad medicina yra daugiausia saugumo mums suteikti galimybę sfera. Taigi, skiepyti šunims taip pat siūlome, kadangi tuomet būsite sveikas, ir tuo pačiu bus sveikas Jūsų šuo, kadangi užsikrėsti įvairiomis ligomis gana paprasta net ir kambariniam šuniui.

Sveikatos patikra

Labai svarbu, kad būtų nuolat tikrinama Jūsų šuns sveikata. Tai yra garantija, kad jis bus sveikas, gražus, guvus ir laimingas šuo. Sveikatos patikrai labai svarbu rasti gerą kliniką, kurioje ne tik bus atlikti šuniui reikalingi tyrimai, tačiau taip pat ir atsakoma į visus gyvūnui reikalingus klausimus.

Šiuo metu dažnai net siūlomi patikros paketai, kurie apima pačius svarbiausius tyrimus. Tai yra pagalba, kuri leis Jūsų šuniui būti sveiku.

Fizinio aktyvumo svarba

Reikia nepamiršti, kad laimingas bus tik tas šuo, kuris gaus jam užtektinai reikalingo fizinio aktyvumo. Žinoma, tas aktyvumas tikrai nereiškia labai didelės iškrovos. Dažniausiai užtenka tik pasivaikščioti arba paprasčiausiai žaisti.

Tai ne tik padės šuniui labiau išsikrauti, tačiau taip pat ir labai smagiai praleisti laiką kartu su savo augintiniu, galiausiai, sustiprinti ryšį.

Tinkamas maistas

Žinoma, labai svarbu, kad jūsų šuo kasdien gautų tik pačios geriausios kokybės maistą, kuris būtų ne tik labai skanus, tačiau taip pat ir sveikas. Geriausia rinktis ir duoti būtent premium kokybės maistą, kuris yra skirtas būtent šuniui.

Paprasčiausiai galima rasti pigesnių opcijų, kai kurie duoda maistą nuo savo stalo. Deja, tai šuniui gali sukelti rimtas sveikatos ligas, nes apsinuodijimą. Ne veltui yra maistas specialiai skirtas šuniui. Jame – visos medžiagos, kurios garantuoja, kad Jūsų šuo bus sveikas.

Žaidimų būtinybė

Taip pat reikia su šunimi kuo daugiau žaisti, kadangi tai skatina jį labiau pasitikėti šeimininku ir tuo pačiu aktyviai leisti laiką. Šiuo metu žaislų pasirinkimas yra labai platus, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie geriausiai atitinka jūsų šuns poreikius. Ypač siūlome žaidimams naudoti virvę, kadangi ji taip pat padeda pašalinti apnašas.

Asmeninė šuns erdvė

Galiausiai, šuniui reikalinga erdvė, kur jis jausis kaip namuose. Tai yra guolis arba narvas, kuris visada turi būti atviras. Tokiu atveju šuniukas žinos – kas tai yra jo erdvė – kurioje jis jaučiasi gerai ir kurioje gali pabūti vienas. Juk ir šuniui reikia privalumo, tad sukurti jam tokią erdvę yra labai svarbu, net būtina.

Laimingas yra tas šuo, kuris turi jam reikalingą ir tuo pačiu jį mylintį šeimininką. Kiekvienas šuo tokio nusipelnė ir džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta, kad šuo bene pats geriausias jų draugas, kuris bus visada šalia.

Jūsų šunis paskiepys:

Veterinarijos klinika „Siaurio Šnauceris”

Adresas: Pramonės pr. 36A, LT-50348, Kaunas
Telefonas: +37065555818
El. paštas: info@snaucerisvet.lt
Darbo laikas: I-V 9:00 – 20:00

Comments are currently closed.