Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Kodėl dantų implantavimas yra brangi procedūra?

Implantų kainaJei jūs nusprendėte įsigyti dantų implantus, ko gero, jau žinote, dantų implantų kainos yra gana aukštos. Vieno danties implanto kaina pradedant pirmine jo įstatymo operacija ir baigiant galutine protezavimo procedūra svyruoja nuo 800 iki 1500 eurų. Jei galvojate įsistatyti keletą dantų implantų, kaina greitai gali pakilti iki dešimčių tūkstančių eurų. Taigi, kyla klausimas, kodėl dantų implantų kainos yra tokios aukštos?
Kad atsakytume į šį klausimą, dantų implantų kainą mes padalinsime į kelias dalis.
Pirmoji kainos dalis yra patčių dantų implantų kaina ir protezavimo detalių kaina. Priklausomai nuo prekinio ženklo, jų kaina yra per tūkstantį litų. Tai apima dantų implantų ir jų detalių pagaminimo kainą, naujų gaminių tyrimus ir tobulinimus.
Tam, kad dantų gydytojas sugebėtų įstatyti dantų implantus, jam reikia išklausyti apmokymo kursus, kurie paprastai kainuoja kelis tūkstančių JAV dolerių. Labai svarbi aplinkybė yra ir tęstiniai mokymų kursai. Pradinė investicija į chirurginę įrangą taip pat kainuoja kelis tūkstančius JAV dolerių. Dar vienas svarbus veiksnys yra dantų gydymo įstaigos pridėtinės verslo išlaidos. Kiekviena dantų gydymo kabineto darbo valanda pareikalauja sąskaitų ir atlyginimų apmokėjimų.
Apsvarstę visas šias meterialines vertybes suprasite, kodėl galutinė dantų implantų įstatymo kaina yra tokia aukšta.
Tačiau laikui bėgant suprasite, kad ši investicija jums atsiperka, nes turite ilgaamžiškus, puikiai funkcionuojančius dantis ir gražią šypseną.

, , ,

Comments are currently closed.