Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Mažiau nemalonių pojūčių atliekant profesionalią burnos higieną

Gera higiena - graži šypsenaBurnos higienos procedūra odontologijos klinikoje – iššūkis daugeliui pacientui. Jeigu paciento dantenos pažeistos dėl netinkamo dantų valymo ar nepakankamos jų priežiūros, jeigu dantys tapo jautrūs, ši procedūra gali būti pakankamai nemaloni.

Kaune įsikūrusioje odontologijos klinikoje dirbantys burnos higienos specialistai stengiasi, kad pacientai, atlikdami profesionalios burnos higienos procedūrą, patirtų kuo mažiau nemalonių pojūčių.

Svarbu – patyrę specialistai ir profesionali įranga

Kad profesionalios burnos higienos procedūra nebūtų skausminga, ją turi atlikti patyręs burnos higienistas, naudodamas modernią apnašų valymo techniką. Kauno odontologijos klinikoje šią procedūrą atlieka savo darbą išmanantys specialistai. Į pagalbą jie pasitelkia pažangią burnos higienos sistemą „Kavo Prophyflex 3“. Ši sistema ne tik veiksmingai valo ant dantų ir po dantenomis susikaupusias apnašas, bet ir tausoja dantų audinius, saugo dantenas.

Lėtas procedūros atlikimas – mažiau skausmo

Burnos higienos procedūrą galima atlikti greitai – per pusvalandį, tačiau tokiu atveju ji gali būti itin nemaloni ir skausminga. Kauno klinikoje burnos higiena atliekama neskubant. Nors tokiu atveju procedūra gali trukti iki pusantros valandos, ji atliekama itin kruopščiai ir atsargiai. Taip pacientui užtikrinamas didesnis komfortas. Jeigu pacientas yra itin jautrus skausmui, jam pageidaujant gali būti skiriama vietinė nejautra.

Jeigu burnos higienos specialistas pastebi, kad po dantenomis yra susikaupę itin daug apnašų, jis gali rekomenduoti pacientui atlikti profesionalią burnos higieną per keletą apsilankymų, kad pažeistos dantenos spėtų sugyti ir procedūros metu būtų išvengta gausaus kraujavimo.

Kad dantys po profesionalios burnos higienos procedūros nebūtų pernelyg jautrūs, pacientams skiriamas specialus, dantų jautrumą mažinantis gelis.

Profesionalios burnos higienos nauda ir kam ji rekomenduojama

Atlikę burnos higieną Kauno odontologijos klinikoje, pacientai gali džiaugtis baltesne ir sveikesne šypsena. Ant dantų nebelieka nei matomų, nei plika akimi nepastebimų apnašų. Dantys tampa natūraliai baltesni, o dantenų būklė – pastebimai geresnė.

Jau pirmą dieną po profesionalios burnos higienos pacientui pavyksta atsikratyti blogo burnos kvapo. Jeigu prieš procedūrą pacientui, valant dantis, kraujuodavo dantenos, tai po procedūros jos nustoja kraujuoti. Išimtis – atvejai, kai po dantenomis yra itin daug apnašų ir burnos higienistas nutraukia procedūrą, rekomenduodamas atvykti jos tęsti kitą kartą.

Profesionali burnos higiena yra būtina nešiojantiems neišimamus dantų protezus. Taip pat ji reikalinga turintiems dantų implantus ar atlikusiems estetinio dantų plombavimo procedūrą. Burnos higiena padeda išlaikyti dantų implantų ir protezų kokybę kiek galima ilgiau. Nešiojantiems dantų kabes (ortodontinius breketus) taip pat rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Burnos higienos procedūra odontologijos klinikoje turėtų būti atliekama kartą arba du per metus, priklausomai nuo dantų ir dantenų būklės. Jeigu žmogus rūko, geria daug kavos, tokia procedūra turėtų būti atliekama tirs kartus per metus. Nuo vienos iki kitos procedūros tokiu atveju turi praeiti keturi mėnesiai.

, ,

Comments are currently closed.