Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Dermatologijos paslaugos Vilniuje

Spuogų šalinimas dermatologijos klinikojeOda – tarsi mūsų organizmo veidrodis

Mūsų veido ir kūno odos išvaizda atspindi tai, kokia yra mūsų sveikata. Oda išduoda, jeigu mums trūksta vandens ar mineralų, jeigu per mažai dėmesio skiriame odos valymui, savo poilsiui, fiziniam aktyvumui ir mitybai.
Odos problemas gali padėti išspręsti dermatologijos klinikų Vilniuje ir kituose miestuose teikiamos paslaugos. Dermatologas Vilniuje geba atlikti tiek kosmetinius odos pagražinimus, tiek išgydyti odos ligas.

Konservatyvūs ir chirurginiai odos gydymo metodai

Kai kurioms odos problemoms spręsti pakanka konservatyvių odos gydymo metodų. Tai – įvairios odos valymo procedūros, masažai, plaukelių šalinimas. Tuo tarpu norint odą pakeisti radikaliai (pavyzdžiui, atjauninti dešimčia metų), tenka pasitelkti ir chirurginius metodus arba lazerį.

Lazerinės dermatologijos paslaugos – modernus būdas atjauninti odą

Vilniaus dermatologijos klinikų siūlomas paslaugų spektras neįsivaizduojamas be modernių lazerio procedūrų. Jos ypač naudingos norintiems odai suteikti skaistumo, jaunatviško švytėjimo, elastingumo. Taip pat lazeris naudingas norint atsikratyti tiek senatvinių, tiek emocinių raukšlių, randų, apgamų, spuogų, kitų nepageidaujamų odos darinių.

Naujausios kartos lazeris Fotona „Dynamis“ – „Grožio chirurgijos“ klinikoje

Laikinojoje sostinėje įsikūrusi ir prieš keletą mėnesių Vilniuje savo padalinį atidariusi dermatologijos ir odontologijos klinika „Grožio chirurgija“ gali pasigirti naujos kartos lazeriu. Fotona „Dynamis“ lazeriu klinikoje šalinami randai, apgamai ir pigmentinės dėmės, strijos, nepageidaujami plaukeliai. Šiuo lazeriu galima panaikinti išsiplėtusius kapiliarus ir venas, pašalinti veido raudonį. Lazeriu taip pat gydomos karpos, kojų grybelis, nuospaudos, aknė. Sparčiai populiarėja veido ir kūno odos atjauninimo procedūra.

Dermatologinių lazeriu atliekamų procedūrų privalumai

Teigiama, kad dermatologijos procedūros, atliekamos lazeriu, savo sukuriamais rezultatais prilygsta plastinei chirurgijai. Vienas pagrindinių lazerio privalumų – platus jo panaudojimas dermatologijoje.
Svarbu tai, kad lazeriu atliekamos procedūros, kitaip nei plastinė chirurgija, reikalauja tik minimalios invazijos į odos audinius. Odos ligų gydymas lazeriu yra saugus, o jo rezultatai – ilgalaikiai. Kadangi dermatologinės procedūros, atliekamos lazeriu, nereikalauja odos įpjauti, ant jos nelieka randų ir dauguma procedūrų yra visiškai neskausmingos arba minimaliai skausmingos. Visų lazeriu atliekamų dermatologijos procedūrų metu naudojama speciali šaldymo sistema, todėl pacientui nereikia atlikti narkozės ar vietinės nejautros.
Dar vienas labai svarbus lazerinių dermatologijos procedūrų privalumas, lyginant jas su plastine chirurgija, yra iš karto matomas rezultatas. Dauguma lazeriu atliktų dermatologinių procedūrų leidžia džiaugtis gražesne oda iš karto, o jos efektas bėgant laikui dar sustiprėja. Oda po procedūrų sugyja greitai, o pacientui po jų nereikalingas gulėjimas stacionare.

, ,

Comments are currently closed.