Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Krūtų implantai gyvenimą pakeitė iš esmės

Krūtų didinimas – tema, kuri daugeliui vis dar yra tabu. Be reikalo. Moteris neturėtų bijoti pripažinti, jog jos krūtinė – mažesnė nei ji norėtų. Juk nebijome pripažinti, kad norime ilgesnių plaukų ar tiesesnių dantų. Juk nesigėdijame kreiptis į kirpyklą plaukų priauginimui ar į odontologijos kliniką – dantų tiesinimo kabėmis procedūrai. Tai kodėl vis dar nedrįstame kreiptis į grožio kliniką krūtų didinimo operacijai?

Krutu didinimasMano krūtinė visada buvo A dydžio. Tiksliau būtų galima pasakyti, „mažosios a“ dydžio. Mokykloje dėl mažos krūtinės iš manęs tyčiojosi ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Jos vadino mane nesveika, išsigimusia. O ką aš galėjau padaryti, jei neturėjau to, ką kitoms davė gamta? Nenuostabu, kad dar mokykloje visas santaupas pradėjau kaupti krūtų implantams.

Šios savo svajonės nepamiršau ir po keleto metų. Dešimtadalį visų uždirbtų pinigų kurį laiką kaupiau būtent krūtų didinimo operacijai, ir niekada nesigailėjau, kad būtent taip panaudojau savo santaupas. Dabar mano krūtinė yra B dydžio. Didžiosios B dydžio.

Labai džiaugiuosi, kad grožio klinikos Vilniuje, kurioje lankiausi, specialistai buvo tokie supratingi. Jie patarė, kokią naujųjų krūtų formą pasirinkti, kur geriausia daryti pjūvį, kad jo nesimatytų, o po operacijos – kaip kuo ilgiau išsaugoti krūtinės odą gražią ir stangrią.

Vienintelis dalykas, kuris mano gyvenime nepasikeitė po krūtų didinimo operacijos – tai mano vaikinas. Jis mane mylėjo ir su maža krūtine, ir su didesne. Nereikia slėpti, kad krūtų implantai pagerino mūsų seksualinį gyvenimą. Ne tik dėl to, kad pasidariau jam patrauklesnė (aš žinau, kad pasidariau), bet ir dėl to, kad dabar kur kas labiau pasitikiu savimi ir galiu atsipalaiduoti.

Pagerėjo mano socialiniai įgūdžiai darbe ir draugų tarpe. Pasitikėdama savimi, nebijau parodyti savo anksčiau slopintų gerųjų savybių – puikaus humoro jausmo, studijų metų įgytų žinių. Nors mano senieji draugai žino, kad mano krūtinė netikra, jie labai mane palaiko. Draugės su malonumu atiduoda rūbus, į kuriuos nebetelpa dėl papilnėjusios figūros, nes mano talija išliko liekna, o didesni apvalumai ją dar labiau patyškina. Juk anksčiau, iki krūtų implantų, mano liemuo buvo kone lygus su krūtine.

Ar verta darytis krūtų didinimo operaciją? Paklausk savęs, ar kas rytą, persirengdama naktinę pižamą, niekingai pažvelgi į savo mažas krūtis? O galbūt jau seniai net nebežiūri į veidrodį, nes nepatinka tai, ką jame matai? Ar nešioji nemadingus, beformius rūbus, kad neišryškėtų tavo plokščia krūtinė? Jei taip – tikrai verta.

Žaviuosi moterimis, kurios, turėdamos mažą krūtinę, džiaugiasi savo išvaizda ir pasitiki savimi. Jei ir tu tokia – tikrai neverta švaistyti pinigų operacijai. Tačiau man krūtų implantai gyvenimą pakeitė iš esmės. Ir tik į gerąją pusę.

Comments are currently closed.