Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Danties implantas ar dantų tiltelis?

Kas yra dantų implantaiImplantas ir dantų tiltelis yra du patys populiariausi būdai atstatyti prarastą dantį. Abu šie būdai turi tą pačią paskirtį ir aukštą sėkmės procentą. Jeigu Jums trūksta danties ir norite jį pasikeisti, Jums reikia padaryti šių abiejų procedūrų kai kuriuos palyginimus. Kai turėsite dantų implantų ir tiltelio palyginimus, Jums bus praprasčiau pasirinkti, kuris variantas Jums yra geriausias ir priimtiniausias.

Tikslas
Danties implanto ir tiltelio pagrindinis tikslas yra pakeisti ir atstatyti vieną ar daugiau trūkstamų dantų. Kai danties yra netenkama dėl periodontito, nelaimingo atsitikimo metu ar dėl kokių nors kitų priežasčių, atsirandą tarpas tarp dantų, kuris gali sukelti rimtų problemų. Žmogui praradusiam dantį taip pat gali atsirasti kramtymo ir kalbėjimo problemų. Dantų implantas ir tiltelis šias problemas pašalina.

Funkcijos
Implanto ir danties tiltelio funkcijos yra tokios pačios kaip natūralaus danties. Tačiau pasirinkus dantų implantus nereikia šlifuoti gretimų dantų, nes ant implanto fiksuojamam dantų vainikėliui nereikia gretimų dantų atramos. O pasirinkus danties tiltelį, reikia nušlifuoti gretimus sveikus dantis ir taip yra pažeidžiamas dantų emalis.

Ilgaamžiškumas
Burnos chirurgai sako, kad implantai yra labai ilgaamžiai. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai tarnaus visą gyvenimą. Tai ilgalaikis problemos sprendimas.
O dantų tiltelis paprastai tarnauja nuo 8 iki 10 metų. Tinkama tiltelio priežiūra jo gyvavimą gali pratęsti iki 25 metų.
Reikia nepamiršti, kad turint dantų implantą ar tiltelį ir norint kad jis tarnautų kuo ilgiau yra reikalingas dantų valymas šepetėliu ir tarpdančių siūlu po kiekvieno valgymo ir kas puse metų reikia apsilankyti pas higienistą, kad atliktų profesionalę burnos higieną.

Sėkmės rodiklis
Abudu metodai, dantų implantai ar dantų tilteliai, turi aukštą sėkmės procentą. Dantų implantų sėkmės rodiklis priklauso nuo to, kuriame žandikaulyje trūksta danties ir ar yra pakankamai nuosavo kaulo. Tačiau implantų sėkmės rodiklis yra net 95 procentai.
Dantų tiltelio sėkmės rodiklis yra beveik 100 procentų, tačiau gretimi dantys turi būti sveiki ir pasirengę tinkamai atlaikyti tiltą.

Privalumai / trūkumai
Nors dantų implantų sėkmės rodiklis yra truputi mažesnis, tačiau pasirinkus dantų tiltelį, pacientas jaučia svetimkūnį burnoje, ne visada yra išgaunamas norimas nepriekaištingas estetinis vaizdas, o implantas atrodo kaip natūralus dantis. Tiltelio ilgaamžiškumas yra daug trumpesnis, o dantų implantai tarnaus visą gyvenimą.
Sriegiant dantų implantus nereikia šlifuoti greta esančių dantų. Implantai veikia kaip natūralūs dantys, nėra jokių valgymo, kramtymo ir šypsenos apribojimų, kas nutinka pasirinkus dantų tiltelį.

, ,

Comments are currently closed.