Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Dantų laminačių privalumai. Ar verta rinktis šią odontologinę procedūrą

Ką apsvarstyti prieš renkantis dantų laminačių procedūrą

Dantų laminatėsDantų laminatės yra populiari dantų restauracijos galimybė tiems, kurie nori pagerinti savo dantų išvaizdą. Laminatės – itin plonos keraminės plokštelės, atkartojančios kiekvieno danties formą, – suteikia geresnę estetiką, palyginti su estetiniu prlombavimu. Naudodami jas, pacientai gali turėti natūralios išvaizdos, tobulos formos ir spalvos šypseną, kuri tarnaus daug ilgiau nei estetinis plombavimas. Be to, dantų lamiantės laikui bėgant nekeičia spalvos ir nenusidėvi kaip kitos dantų restauravimo priemonės. Dėl šių ir kitų priežasčių dantų laminatės išlieka vis populiaresnis pasirinkimas tarp žmonių, norinčių pagerinti savo šypseną.

Kiek laiko tarnauja dantų lamiantės?

Vidutiniškai dantų laminatės gali tarnauti iki 15 metų, jei tinkamai prižiūrimos ir tvarkomos. Tai reiškia, kad jos yra puiki investicija į jūsų šypseną, nes galėsite džiaugtis nauja išvaizda daugelį metų, kol prireiks pakeitimų ar pataisymų. Laikantis gerų burnos higienos įpročių ir reguliariai tikrinant dantis, jos gali tarnauti dar ilgiau nei 15 metų.

Dantų laminatės tai neskausminga procedūra

Skirtingai nuo kitų dantų restauracijų, tai neskausminga procedūra, kuri sukelia minimalų diskomfortą ir nereikalauja atsistatymo laiko. Dėl to jos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai ir lengvai patobulinti savo šypseną be skausmo ar šalutinio poveikio. Naudodami dantų laminates galite turėti gražią šypseną vos per 2 savaites. Reiks 2-3 apsilankymų pas odontologą.

Dantų laminačių privalumai

Dantų laminatės turi daug privalumų, palyginti su estetiniu plombavimu. Pirma, dantų laminatės yra patvaresnis sprendimas, kuris ilgam pakeičia šypseną. Skirtingai nei dantų plombos, dantų lamiantės laikui bėgant nekeičia spalvos ir nenusidėvi. Be to, dantų laminatės gali išspręsti įvairias dantų problemas, įskaitant nuskilusius, sutrūkinėjusius, netaisyklingos formos ir dėmėtus dantis. Kai kuriais atvejais dantų lamiantėmis galima net sumažinti tarpus tarp dantų.

Kokiais atvejais dantų laminatės nėra tinkamos

Dantų laminatės tinka ne visiems ir turi tam tikrų apribojimų. Pirma, jos netinka labai kreiviems dantims taisyti, nes jos negali visam laikui ištiesinti dantų taip, kaip breketai ar „Invisalign” kapos. Taip pat nerekomenduojama naudoti tiems, kurie serga periodontitu ar kuomet dantys turi didelių plombų. Be to, dantų lamiantės paprastai nenaudojamos labai jauniems pacientams.

Išvada

Dantų laminatės yra puiki dantų restauracijos galimybė, galinti pagerinti dantų išvaizdą ir suteikti jums natūraliai atrodančią, tobulos formos ir spalvos šypseną. Pasirinkę jas galite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

Daugiau informacijos:  https://www.goc.lt/paslaugos/laminates/

Comments are currently closed.