Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Dantų implantai ar protezai?

Moteris po dantų protezavimoGarliavos Odontologijos Centro gydytojai rekomenduoja rinktis dantų implantaciją vietoj klalikinių protezų. Kodėl? Nes tik taip atstatoma pilna kramtymo funkcija ir estetika.

Jei  burnoje trūksta dantų, tai galimas gydymo būdas dantų implantai arba dantų protezai, kitaip dar vadinami dirbtiniais dantimis. Abu šie dantų gydymo metodai suteikia jums tokią išvaizdą ir šypseną, kokios visada norėjote. Dantų implantų kaina yra aukštesnė, nei dantų protezų, tačiau galutinis rezultatas įsistačius dantų implantus yra kur kas geresnis.

Šiek tiek panagrinėkime pagrindinius dantų implantų ir protezų skirtumus.

Dantų implantai

Dantų implantai yra naujų technologijų rezultatas, ir yra daug geresnis pasirinkimas norint ilgam laikui pakeisti trūkstamus ar gydytus dantis. Dantų implantavimo procedūra yra kur kas pranašesnė už dantų protezus. Iš tiesų šiais laikais pats svarbiausias dantų gydymo aspektas yra komfortas, o dantų implantavimas jį garantuoja. Po dantų implantavimo jūsų dantys atrodys natūraliai, o šypsena ir išvaizda patraukliai. Implantuoti dantys yra beveik kaip natūralūs, taip pat geriau funkcionuoja. Visos dantų atliekamos funkcijos, pavyzdžiui, kramtymas, kandimas, atliekamos taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Jei neturite blogų įpročių, pavyzdžiui, rūkymas ar piktnaudžiavimas alkoholiniais gėrimais, tuomet jums labiau tinka dantų implantavimo procedūra, o jei laikysitės visų gydytojo nurodymų, implantavimas bus geriausias dantų gydymo metodas, suteiksiantis jums natūralią šypseną ir išvaizdą ilgam laikui.

Nors dantų implantavimas kainuoja nemažai ir užtrunka gan ilgai, rezultatai būna patys geriausi ir trunka ilgiausiai. Jei palygintume dantų implantus su dantų protezais, pirmieji yra daug  geresni. Po dantų implantavimo atrodysite labai natūraliai, o trūkstami dantys bus pakeisti ilgam laikui; tokio rezultato niekada nepasieksite pasirinkę dantų protezus. Implantavęsi dantis įgysite daugiau pasitikėjimo savimi ir sulauksite geriausio rezultato.

Dantų protezai

Pasaulyje yra begalė žmonių, kurie trūkstamus ar taisytus dantis pakeitė daliniais ar pilnais apatinio ar viršutinio žandikaulio dantų protezais. Deja, galutinis rezultatas nebūna visiškai toks, kokio tikėjotės. Tiek viršutinio, tiek apatinio žandikaulio standartiniai dantų protezai sukelia problemų. Apatiniam žandikauliui skirti protezai vis nesilaiko savo vietoj. Jie neatrodo natūraliai, matosi, kad yra dirbtiniai. Dėl problemų, susijusių su kramtymu ir besitraukiančiomis dantenomis, praėjus tam tikram laiko tarpui apatinio žandikaulio dantų protezai atsilaisvina ir ima skausmingai dirginti jūsų burnos audinius. Dar viena įprastų apatinio žandikaulio dantų protezų keliama problema yra ta, kad nešiodami tokius protezus negalėsite ragauti ir valgyti maisto produktų, kuriais galėtumėte mėgautis turėdami natūralius dantis.

Bėdų sukelia ne tik apatinio, bet ir viršutinio žandikaulio dantų protezai. Pastarieji šiek tiek skiriasi nuo apatiniam žandikauliui skirtų dantų protezų – viršutinių dantų protezus išlaiko gomurys. Taigi, tikimybė, kad protezai iškris, yra kur kas mažesnė. Deja, kadangi gomurį visiškai dengia protezai, beveik nejaučiamas maisto skonis, o kai dantenos ima trauktis, kandant ir kramtant jaučiamas dantų skausmas.

Atvykite į Garliavos Odontologijos Centrą konsultacijai

Aptarėme dantų implantacijos privalumus. Dabar reikia paminėti kokius privalumus gausite apsilankę Garliavos Odontologijos Centre. Klinika suteikia 10 metų garantiją implantacijai ir 12 mėnesių garantiją protezavimui ant implantų. Tačiau vienas didžiausių klinikos išskirtinumų yra fiksuotos kainos garantija, tai yra kaina kuri bus aptarta konsultacijos metu, vėliau nepakis, tad galite tiksliai planuoti išlaidas. Kliniką rasite:

Garliavos Odontologijos Centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt

, , , ,

Comments are currently closed.