Tinklaraštis

apie produktus ir paslaugas

Vakuuminis masažas dailina linijas ir mažina apimtis

Daugeliui aktualus kausimas pavasarį, kaip sulieknėti ir padailinti savo kūno linijas. Turime atsakymą – vakuuminis masažas Kaune ar kitų miestų grožio klinikose. Tai procedūra, kurios metu naudojami specialūs slėgio pripildyti antgaliai. Šią procedūrą renkasi tie pacientai, kurie nori gražesnių kūno linijų ir mažesnių jo apimčių arba ieško naudingo būdo atsipalaiduoti.

vakuuminiai masažaiKaip vakuuminis masažas veikia?

Vakuuminio masažo veikimo principas paprastas: taurės formos antgaliai įsiurbia odą, sudarydami vakuumą. Vakuumas veikia problemines odos zonas. Vakuuminis masažas gali būti dvejopas: pulsuojantis arba tolygus.

Kodėl tai naudinga?

Vakuuminio masažo nauda pasireiškia tuo, kad jo metu gerinama žmogaus kraujotakos ir limfinė sistemos, pagreitėja medžiagų apykaita. Dėl šios priežasties naudingos maistinės medžiagos yra įsisavinamos greičiau, o nereikalingos medžiagos (toksinai, šlakai) sparčiau pasišalina iš organizmo. Be to, dėka vakuuminio masažo, yra skatinama odos atsinaujinimo procese dalyvaujančių kolageno ir elastino ląstelių gamyba.

Vakuuminis masažas, atliekamas Kauno grožio įstaigose, gali suaktyvinti už riebalų deginimą „atsakingus“ lipolizės procesus, todėl yra tinkamas celiulito naikinimui. Vakuumu stimuliuojamos tos kūno vietos, kuriose yra riebalų perteklius. Riebalai yra „išjudinami“ ir natūraliu būdu pasšalinami iš organizmo.

Masažas vakuumu ne tik gražina kūno formas ir odą, bet ir malšina skausmą. Ši procedūra rekomenduojama pacientams, kurie kenčia skausmus sprando ir nugaros srityse. Vakuuminis masažas padeda atsikratyti nemalonaus „apsunkusių“ kojų jausmo, sąstingio viso kūno raumenyse.

Negalima paneigti ir psichologinės vakuuminio masažo naudos. Kaip ir kitos masažo rūšys, masažas vakuumu nuramina pacientą, palengviną jo užmigimą, atpalaiduoja. Todėl pacientas jaučia mažiau streso, jį rečiau kankina nuovargis, pagerėja jo apetitas.

Nuo ko priklauso masažo procedūrų skaičius ir trukmė?

Kiekvienam pacientui sudaroma individuali vakuuminio masažo programa, kuri priklauso nuo jo amžiaus, lyties, turimų sveikatos problemų, pageidavimų ir masažo specialisto patirties. Taip pat didelės įtakos turi paciento gyvenimo būdas. Jeigu jo organizme per ilgą laiką prisikaupė daug nereikalingo vandens, šlakų ir toksinų arba jis turi storą riebalinį sluoksnį, keleto procedūrų tikrai nepakaks.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vakuuminis masažas yra tik pagalbinė priemonė mažinant svorį. Norint pasiekti pastebimų rezultatų, šį masažą būtina derinti su fiziniu aktyvumu ir sveika mityba. Neretai kartu su vakuuminio masažo kursu rekomenduojama ir kita masažo rūšis – limfodrenažinio masažo procedūros.

Kokioms kūno vietoms gali būti taikomas vakuuminis masažas?

Masažuojamos sritys yra paciento nugara ir pilvas, blauzdos ir šlaunys, keliai, sėdmenys.

Ar vakuuminis masažas gali būti atliekamas bet kuriam pacientui?

Deja, ne. Ši masažo rūšis nerekomenduojama laukiantis kūdikio, mėnesinių metu, pacientams, turintiems žemą kraujospūdį. Vakuuminis masažas netinka kraujagyslių problemų turintiems pacientams: tiems, kurių kraujagyslės yra paviršinės, jų sienelės plonos, sergantiems venų tromboze, varikoze ar kitomis venų ligomis.

, ,

Comments are currently closed.